Kurumsal

Kurulduğu 1988 yılından beri dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten İnanoğlu İnşaat, 90’lı yıllardan itibaren  kent içinde  gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

Vizyon

25 yıllık geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Çorlu’nun en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici Firmalarından olmak.

Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.

Özdisiplin: 
Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir.

Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. İnanoğlu için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve Firmamızın yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.

Güvenilirlik: Konut gibi kalıcı değerler üreten bir Firma olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve İnanoglu inşaat bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.